B450 TOMAHAWK MAX
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Aparat Cyfrowy Canon A470 7,1 Mpix 3,4x zoom optyczny
Dostępność: towar w magazynie
Producent: Canon
Kod producenta
A470
Gwarancja
producenta 12 miesięcy

Cena: 349,00 zł
Ilość

Funkcje

  • 7,1 megapiksela
  • 3,4-krotne zbliżenie optyczne
  • 14 łatwych w użyciu trybów fotografowania
  • Ekran LCD o przekątnej 2,5"
  • Technologia wykrywania ruchu
  • Technologia wykrywania twarzy
  • Korekcja efektu czerwonych oczu
  • DIGIC III i iSAPS
  • Filmy VGA i LP
  • Zasilany bateriami typu AA

Wyceluj, wykonaj zdjęcie i udostępnij je.

Aparat PowerShot A470 jest dostępny w czterech atrakcyjnych kolorach* – wybierz dla siebie srebrny, czerwony, niebieski lub zielony.

7,1 megapiksela
Matryca światłoczuła o rozdzielczości 7,1 megapiksela pozwala uzyskać ostre, wysokiej jakości zdjęcia, ułatwiając wykonywanie dużych odbitek lub kadrowanie szczegółów.

3,4-krotne zbliżenie optyczne
3,4-krotne zbliżenie optyczne zapewnia swobodę kadrowania i fotografowania z różnych odległości. W połączeniu ze zbliżeniem cyfrowym użytkownik otrzymuje możliwość 14-krotnego powiększenia.

Tryby fotografowania i programy tematyczne
14 trybów fotografowania, w tym specjalne programy tematyczne, takie jak zachód słońca, portret, dzieci i zwierzęta, ułatwiające uzyskanie doskonałych wyników w najczęściej fotografowanych sytuacjach. Efekty trybu Moje kolory, takie jak obraz czarno-biały, mogą być zastosowane już podczas fotografowania.

Technologia wykrywania ruchu
Technologia wykrywania ruchu dzięki kompensacji ruchu obiektu i drgań aparatu pozwala wyeliminować poruszone zdjęcia. Ten zaawansowany system, stanowiący część funkcji automatyki wysokiej czułości ISO, wykorzystuje różne technologie, takie jak rozpoznawanie twarzy, a także informacje o jasności ujęcia, pozwalając uzyskać nieporuszone zdjęcia i najwyższą jakość obrazu.

Technologia wykrywania twarzy
Technologia wykrywania twarzy pozwala uzyskać doskonałe fotografie osób dzięki automatycznemu ustawieniu optymalnej ostrości, ekspozycji, lampy błyskowej i balansu bieli. Funkcja wyboru i śledzenia twarzy pozwala wybrać i śledzić główny obiekt zdjęcia, aby ta szczególna twarz nie zginęła w tłumie.

Korekcja efektu czerwonych oczu
Korekcja efektu czerwonych oczu pozwala szybko i łatwo usunąć efekt czerwonych oczu bezpośrednio w aparacie. Funkcję można ustawić w taki sposób, aby automatycznie usuwała efekt czerwonych oczu bezpośrednio po wykonaniu zdjęcia lub też w trybie odtwarzania, pozwalając uzyskać naturalny wygląd oczu nawet podczas korzystania z lampy błyskowej.

DIGIC III i iSAPS
Opracowany przez firmę Canon procesor DIGIC III zapewnia szybką reakcję na warunki oświetleniowe i doskonałą jakość obrazu. Technologia iSAPS wykorzystuje dane o fotografowanym ujęciu w celu optymalizacji ustawień aparatu jeszcze przed wykonaniem zdjęcia, dzięki czemu można w pełni skupić się na uchwyceniu odpowiedniego momentu na wykonanie zdjęcia.

Ekran LCD o przekątnej 2,5"
Jasny ekran LCD o przekątnej 2,5" idealnie sprawdza się podczas przeglądania zdjęć w grupie. Tryb nocnego wyświetlania poprawia widzialność przy słabym świetle, a możliwość włączenia linii siatki ułatwia kompozycję zdjęcia.

Opcje rejestracji filmów
Jednym z trybów rejestracji filmów jest tryb Long Play (LP) dla VGA (20 klatek na sekundę) pozwalający rejestrować filmy zajmujące jedynie połowę miejsca na karcie pamięci.

Wygodne zasilanie bateriami typu AA
Aparat PowerShot A470 jest zasilany tanimi i powszechnie dostępnymi bateriami typu AA, pozwalając na fotografowanie w każdych warunkach i każdym miejscu.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne blednę opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store