Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 / 5
Obudowa Fractal Design Define R5 White
Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą. Osiągnij wysoki poziom ciszy, dzięki specjalnie umiejscowionym matom wygłuszającym, otworom wentylacyjnym oraz zaprojektowanymi na nowo wentylatorami. Obudowa Define R5 została zaprojektowana z myślą o entuzjastach, którzy z biegiem czasu decydują się na rozbudowę swojego komputera.
539,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R5 Black
Koniec oczekiwań. Fractal Design ma przyjemność zaprezentować obudowę nowej generacji. Fractal Design Define R5 to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą.
489,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R5 Blackout
Fractal Design Define R5 Blackout Edition jest kolejnym krokiem w ewolucji szeroko popularnej serii Define. Ta cicha obudowa upakowana jest inteligentnie zaprojektowanymi funkcjami, zapewniając doskonały przepływ powietrza oraz wsparcie dla chłodzenia wodnego. Skonstruowano ją na wzór skandynawskiego designu.
489,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R5 Blackout Window
Obudowa R5 Blackout Edition firmy Fractal Design, jest kolejnym krokiem w ewolucji popularnej serii Define. Zaprojektowane z myślą o entuzjastów, którzy potrzebują cichej obudowy, połączonej z nieskępowanym chłodzeniem powietrznym, wodnym, wszystko to zachowane w przepięknej i prostej obudowie.
499,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R5 Black Window
Koniec oczekiwań. Fractal Design ma przyjemność zaprezentować obudowę nowej generacji. Fractal Design Define R5 to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą.
499,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R5 White Window
Fractal Design Define R5 to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą.
539,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 White
Fractal Design Define R6 to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą.
539,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 Black
Fractal Design Define R6 TG to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą.
539,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 Grey
Koniec oczekiwań. Fractal Design ma przyjemność zaprezentować obudowę nowej generacji. Fractal Design Define R6 to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą.
539,00 zł
Obudowa Fractal Design Define XL R2 Black
Zewnętrzny wygląd obudowy został utrzymany w charakterystycznej dla Fractal Design, minimalistycznej stylistyce - jest prosto i gustownie. Prezencja tego modelu doskonale sprawdzi się w większości pomieszczeń, czy to w pokoju gracza czy też w salonie.
559,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 USB-C Black
Zintegrowane panele z wygłuszającej stali i hartowanego szkła, wyposażone w wygodny mechanizm blokujący push-to-lock, otaczają całkowicie przeprojektowane wnętrze, cechujące się bezprecedensowym poziomem wsparcia dla komponentów i wieloma opcjami ich przechowywania, USB Type-C w standardzie.
589,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 USB-C Gunmetal
Przestronne i łatwe w zaadaptowaniu wnętrze obudowy Define R6 zawiera wiele rozwiązań, które ułatwią Ci optymalne rozmieszczenie podzespołów. Specjalna, modularna budowa głównej komory pozwala z łatwością stworzyć przestrzeń oferującą miejsce na kartę graficzną o długości nawet 440mm lub zamiast tego zainstalować w obudowie do 8 dysków 2,5/3,5 cala.
589,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 USB-C White
ObudowaFractal Design Define R6 USB-C White
589,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 Blackout TG
Koniec oczekiwań. Fractal Design ma przyjemność zaprezentować obudowę nowej generacji. Fractal Design Define R6 Blackout TG to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą. Osiągnij wysoki poziom ciszy, dzięki specjalnie umiejscowionym matom wygłuszającym, otworom wentylacyjnym oraz zaprojektowanymi na nowo wentylatorami.
649,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 Grey TG
Fractal Design Define R6 TG to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych.
649,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 White TG
Fractal Design ma przyjemność zaprezentować obudowę nowej generacji. Fractal Design Define R6 TG to krok w ewolucji w szeroko popularnej serii Define. Piękny oraz stylowy design to tylko część cech, która odróżnia tę obudowę od innych. Obudowa posiada pełne wsparcie dla zaawansowanego chłodzenia powietrzem oraz cieczą.
649,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 USB-C White Tempered Glass
Fractal Design Define R6 USB-C White Tempered Glass to najnowsza odsłona obudowy komputerowej typu Medium Tower, w kolorze biało-czarnym. Producent wyposażył model FD-CA-DEF-R6C-WT-TGC w lewy boczny panel wykonany z hartowanego szkła. Nowością w ten wersji jest wzbogacenie gniazd na górnym panelu obudowy o przyszłościowy port USB 3.1 Gen 2 Type-C. Miłośników cichej pracy komputera urzecze z kolei wykorzystanie przemysłowej jakości paneli wyciszających na prawym, przednim i górnym panelu obudowy.
689,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 USB-C Black Tempered Glass
Z Fractal Design Define R6C poczujesz pełną swobodę w kwestii doboru komponentów. Przestronne wnętrze pomieści płyty główne w formatach od mini-ITX do EATX, jak również wydajne karty graficzne o długości do 440 mm. Otwór w tacce dla płyty głównej wspomaga instalację wydajnego chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości 185 mm.
689,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 USB-C Blackout Tempered Glass
Z Fractal Design Define R6C poczujesz pełną swobodę w kwestii doboru komponentów. Przestronne wnętrze pomieści płyty główne w formatach od mini-ITX do EATX, jak również wydajne karty graficzne o długości do 440 mm. Otwór w tacce dla płyty głównej wspomaga instalację wydajnego chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości 185 mm.
689,00 zł
Obudowa Fractal Design Define R6 USB-C Gunmetal Tempered Glass
Zapewnij swojemu desktopowi niepowtarzalną oprawę z ciemnoszarą obudową Fractal Design Define R6C. Ta oryginalna konstrukcja wyróżnia się minimalistycznym designem, uzupełnionym przez przeszklony panel boczny. Możesz z dumą wyeksponować stworzoną konfigurację. Przestronne wnętrze pomieści wszystkie niezbędne komponenty, a fabryczny system chłodzenia zapewni odpowiednią wentylację.
689,00 zł
Strona: [1] 2 3 4 5 / 5
Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Napisz na GG
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store