KOZAK.pl > Akcesoria > Narzędzia serwisowe
B450 TOMAHAWK MAX
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Zestaw 36 narzędzi precyzyjnych TK-SD-09
Gembird zestaw 36 narzędzi precyzyjnych. Właściwe narzędzie do komfortowej pracy.Kompaktowy wszechstronny zestaw bitów w praktycznym opakowaniu. Odpowiednie do demontażu np. Smartfonów, tabletów lub innych urządzeń przenośnych.
29,99 zł
Alkohol izopropylowy KONTAKT IPA plus 100ml
Preparat zawierający alkohol izopropylowy wysokiej czystości przeznaczony do usuwania olejów i smarów, oraz pielęgnacji i czyszczenia wszelkiego rodzaju czytników: optycznych, mechanicznych, elektrycznych. Produkt szybko i całkowicie odparowuje nie pozostawiając śladów. Neutralny chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych. Produkt dostępny w oliwiarce o pojemności 100ml.
9,99 zł
Tester kabli do zlacz RJ11,RJ12,RJ45
Urządzenie do testowania przewodów typu RJ11, RJ12 i RJ45. Z odpowiednią jednostką zdalną można przeprowadzić pełne pomiary instalacji sieciowych. Urządzenie sprawdza wszystkie pary przewodów oraz ekranowanie oraz czy sygnał jest poprawnie przesyłany przez badany kabel.
39,99 zł
Zaciskarka wtyków RJ-45 T-WC-03
Gambird wielofunkcyjne narzędzie sieciowe 3 w 1. Może być używany do cięcia, ściągania izolacji i zaciskania wtyczek. Pasuje do złączy RJ45 / 8P8C. Praktyczna funkcja blokady.
29,99 zł
Zestaw 34 bitów ze śrubokrętem TK-SD-05
34 szt. Zestaw bitów do wkrętaka. Zawiera najczęściej używane bity, takie jak Torx, Hex, Phillips itd. Komfortowy, kompaktowy uchwyt na śrubokręt
29,99 zł
Zestaw 32 narzędzi precyzyjnych TK-SD-06
Gembird zestaw 32 narzędzi precyzyjnych. Właściwe narzędzie do komfortowej pracy. Kompaktowy zestaw śrubokrętów precyzyjnych. Idealny do codziennego użytku w Twoim domu lub biurze. Praktyczny magazyn.
26,99 zł
Zestaw 108 narzędzi precyzyjnych TK-SD-07
Gembird zestaw 108 narzędzi precyzyjnych. Właściwe narzędzie do komfortowej pracy.Kompaktowy wszechstronny zestaw bitów w praktycznym opakowaniu. Odpowiednie do demontażu np. Smartfonów, tabletów lub innych urządzeń przenośnych.
39,99 zł
Strona: [1] / 1
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne blednę opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store