B450 TOMAHAWK MAX
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
Chłodzenie SilentiumPC Fortis 3 RGB HE1425
SilentiumPC Fortis 3 RGB HE1425 to niklowana oraz wzbogacona o system podświetlenia nowa wersja tego niezwykle popularnego zestawu chłodzenia procesora. Jest to atrakcyjna propozycja dla tych, którym zależy na nietuzinkowym i zindywidualizowanym wyglądzie swojego PC bez rezygnacji z wysokiej w tym segmencie wydajności. Nowy zestaw chłodzenia jest w pełni kompatybilny z wszystkimi popularnymi gniazdami procesorów, między innymi: AMD AM3(+), AMD AM4, Intel LGA115x, LGA2011, LGA2066.
Producent: SilentiumPC
185,00 zł
Chłodzenie CoolerMaster MasterLiquid Lite 240 RGB
Zapewnij swojemu procesorowi najlepsze odprowadzanie ciepła, wykorzystując gotowy układ chłodzenia cieczą MasterLiquid ML240L. Ten zamknięty zestaw jest wyjątkowo łatwy w instalacji, a przy tym nie wymaga specjalnej konserwacji. Pompa zintegrowana z blokiem wodnym zapewnia sprawny i cichy przepływ chłodziwa w układzie, a miedziana płytka stykowa doskonale odprowadza ciepło z nagrzewającego się procesora. MasterLiquid ML240L jest przy tym zgodny z wieloma podstawkami AMD oraz Intel.
Producent: Cooler Master
299,00 zł
Chłodzenie Corsair Hydro H100i Pro RGB
Poznaj Corsair Hydro Series H100i Pro, wydajny układ chłodzenia wodnego typu All-In-One: fabrycznie zamknięty, wypełniony cieczą, zwieńczony blokiem wodnym z efektownym podświetleniem LED RGB.
Producent: Corsair
609,99 zł
Chłodzenie Corsair Hydro H80i v2
Radiator o szerokości 120 mm jest kompatybilny z wentylatorami o średnicy 120mm co zapewnia szeroką kompatybilność. Głębokość radiatora wynosząca 49 mm umożliwiła zwiększenie powierzchni chłodzącej oraz szybsze i wydajniejsze chłodzenie.
Producent: Corsair
439,00 zł
Chłodzenie Corsair Hydro H55
Wolnoobrotowy wentylator 120mm zapewnia niski poziom hałasu, dzięki mniejszej prędkości oraz średnicy wiatraka. Znacznie lepiej wypada w porównaniu z szybszymi modelami.
Producent: Corsair
319,00 zł
Chłodzenie Corsair Hydro H45
Chłodzenie wodne Corsair Hydro Series H45, jest to małe chłodzenie wodne do procesora. Zestaw składa sie z chłodnicy i bloku wodnego połaczonego przewodami, dzięki czemu produkt jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z opakowania.
Producent: Corsair
249,00 zł
Chłodzenie Noctua NH-U12S
NH-U12S to chłodzenie procesorów marki Noctua, zaprojektowane z myślą o użytkownikach poszukujących alternatywy dla mało wydajnego chłodzenia dostarczanego razem z procesorem. Konstrukcja urządzenia oparta jest na systemie aluminiowych finów oraz 5 miedzianych rur cieplnych. Żeberka coolera schładzane są natomiast przez wentylator 120 mm. Wentylatory wyposażone zostały w wysokiej jakości łożysko SSO2.
299,00 zł
Chłodzenie Noctua NH-D15
Ta potężna konstrukcja dual tower oparta jest na sześciu miedzianych ciepłowodach. Dzięki poszerzonemu do 150mm radiatorowi, są one od siebie znacząco oddalone i zapewniają bardziej równomierne rozprowadzanie ciepła. Za jego rozpraszanie odpowiadają dwa 140mm wentylatory, których aerodynamiczna budowa gwarantuje niezrównaną wydajność oraz cichą pracę.
449,00 zł
Chłodzenie Noctua NH-D14
Po dłuższej stagnacji Noctua wróciła do gry z wielkim hukiem prezentując światu swój nowy okręt flagowy o nazwie D14. Jak może wskazywać nazwa, konstrukcja wykorzystuje do chłodzenia wentylator o średnicy 14cm. Pozwala to na znacznie skuteczniejsze chłodzenie. Jednak inżynierowie Noctua posunęli się dalej i przystosowali model D14 to montażu drugiego wentylatora o średnic od 12cm (w komplecie) do 14cm.
339,00 zł
Chłodzenie Cooler Master HYPER 212 RGB Black Edition
Certyfikowana synchronizacja z oprogramowaniem płyty głównej RGB, a także możliwość konfigurowania przy pomocy kontrolera podświetlenia Cooler Master. Szeroki zakres prędkości pozwala na uzyskanie idealnego balansu pomiędzy wydajnym chłodzeniem, a cichą pracą.
Producent: Cooler Master
219,00 zł
Chłodzenie Cooler Master HYPER 212 Black Edition
Ułożenie płetw w kształt komina zapewnia najmniejszy opór przepływu powietrza, zapewniając tym samym efektywne chłodzenie. Dodatkowym atutem jest niklowane, czarne wykończenie, które oprócz funkcji estetycznej poprawia wydajność radiatora.
Producent: Cooler Master
169,00 zł
Chłodzenie Cooler Master HYPER 212X
Cooler Master Hyper 212X to wydajne chłodzeniem na procesor, stworzone z wykorzystaniem wielu patentów, aby zapewnić wysoką jakość. Dzięki zestawowi montażowemu bezproblemowo zamontujesz go, do wszystkich najnowszych typów procesorów Intel i AMD.
Producent: Cooler Master
165,00 zł
Chłodzenie Cooler Master HYPER 212 EVO
Cooler Master Master Hyper 212 Evo to wydajne chłodzeniem na procesor, stworzone z wykorzystaniem wielu patentów, aby zapewnić wysoką jakość. Dzięki zestawowi montażowemu bezproblemowo zamontujesz go, do wszystkich najnowszych typów procesorów Intel i AMD.
Producent: Cooler Master
159,00 zł
Chłodzenie SilentiumPC Grandis 2 XE1436
SilentiumPC Grandis 2 XE1436 to potężny, dwu wieżowy zestaw chłodzenia procesora przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka wydajność to zasługa dużej powierzchni radiatora oraz wysokiej jakości wykonania. Konstrukcja ma sześć rurek cieplnych (heatpipe), które odbierają ciepło z procesora w technologii XE (extreme efficiency), co oznacza, że pomiędzy nimi a procesorem znajduje się cienka miedziana blaszka.
Producent: SilentiumPC
189,00 zł
Chłodzenie Cooler Master HYPER T4
Cooler Master HYPER T4 - 120 mm wentylator PWM posiada szeroki zakres prędkości obrotowej od 600 do 1800 RPM, co wpływa na wysoką wydajność i cichą pracę urządzenia. Urządzenie jest gotowe do zamontowania na platformach z procesorami Intel Socket: LGA 2011/1156 / 1155/775 oraz AMD Socket: FM1 / AM3+ / AM3 / AM2.
Producent: Cooler Master
135,00 zł
Chłodzenie Cooler Master MasterLiquid 120
Obwód chłodzenia został fabrycznie zamknięty – składa się z wysokiej jakości rurek FEP umieszczonych w oplocie oraz chłodnicy. Za odpowiednie schłodzenie układu odpowiedzialne są dwa wentylatory AirBalance – posiadające zrównoważone parametry przepływy powietrza jak i jego ciśnienia. Wszystko to składa się na zestaw, który zapewni zarówno wysoką wydajność jak i kulturę pracy.
Producent: Cooler Master
289,00 zł
Chłodzenie SilentiumPC Navis RGB 240
SilentiumPC Navis RGB 240 dostarczany jest z uniwersalnym zestawem montażowym pozwalającym zamontować blok wodny na wszystkich popularnych platformach sprzętowych (w tym AMD AM4, Intel LGA1151 oraz Intel LGA2066), jednocześnie pozwalając na montaż dowolnie wysokich pamięci RAM, co jest jego bardzo dużą przewagą nad wieloma standardowymi zestawami chłodzenia powietrznego.
Producent: SilentiumPC
299,00 zł
Chłodzenie SilentiumPC Navis RGB 120
Navis RGB 120 to już druga generacja zintegrowanego zestawu chłodzenia cieczą typu AIO LC (All-In-One Liquid Cooling) marki SilentiumPC. Tym razem, został on wyposażony w rozbudowane podświetlenie LED RGB, zarówno blokopompka jak i wentylator Sigma HP 120 mm.
Producent: SilentiumPC
239,00 zł
Chłodzenie SilentiumPC Navis 120 PRO
SilentiumPC Navis Pro 120 to zamknięty, wysokowydajny system chłodzenia cieczą, typu AIO LC (All-In-One Liquid Cooling), przeznaczony do najwydajniejszych procesorów dostępnych na rynku przy zachowaniu wysokiej kultury pracy. Skompletowany, złożony i wypełniony fabrycznie specjalną cieczą zestaw Navis, pozwala użytkownikowi cieszyć się nieosiągalnymi dla chłodzenia powietrzem warunkami działania już po kilku minutach montażu – bez dalszej konieczności jakiejkolwiek dalszej ingerencji.
Producent: SilentiumPC
239,00 zł
Chłodzenie SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224
SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224 to wzbogacona o zaawansowany system podświetlenia nowa wersja tego niezwykle popularnego zestawu chłodzenia procesora. Jest to atrakcyjna propozycja dla tych, którym zależy na nietuzinkowym i zindywidualizowanym wyglądzie swojego PC bez rezygnacji z wysokiej w tym segmencie wydajności. Szczególnie, że Fera 3 RGB ma nie tylko podświetlony wentylator, ale także top. Nowy zestaw chłodzenia jest w pełni kompatybilny z większością płyt głównych oferujących złącze RGB.
Producent: SilentiumPC
149,00 zł
Strona: [1] 2 / 2
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne blednę opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store